Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Podnośniki

Strzałka w prawo

Podnośniki

W trakcie wykonywania prac remontowo-budowlanych, a także w wielu innych czynnościach samodzielnie wykonywanych w przydomowym warsztacie czy garażu, niezbędne bywa skorzystanie z pomocy urządzenia, które przy niewielkim wkładzie siły własnej umożliwi Ci uniesienie ciężaru ważącego kilkukrotnie więcej niż Ty sam. W takiej sytuacji niezwykle praktyczne okaże się skorzystanie z dostępnego w naszych sklepach narzędzia, którym jest podnośnik.

Filtry

Podnośniki

W trakcie wykonywania prac remontowo-budowlanych, a także w wielu innych czynnościach samodzielnie wykonywanych w przydomowym warsztacie czy garażu, niezbędne bywa skorzystanie z pomocy urządzenia, które przy niewielkim wkładzie siły własnej umożliwi Ci uniesienie ciężaru ważącego kilkukrotnie więcej niż Ty sam. W takiej sytuacji niezwykle praktyczne okaże się skorzystanie z dostępnego w naszych sklepach narzędzia, którym jest podnośnik.

10 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Sprzęt budowlany

Wyświetlanie 10 z 10 produktów

Czym właściwie jest podnośnik?

W trakcie wykonywania prac remontowo-budowlanych, a także w wielu innych czynnościach samodzielnie wykonywanych w przydomowym warsztacie czy garażu, niezbędne bywa skorzystanie z pomocy urządzenia, które przy niewielkim wkładzie siły własnej umożliwi Ci uniesienie ciężaru ważącego kilkukrotnie więcej niż Ty sam. W takiej sytuacji niezwykle praktyczne okaże się skorzystanie z dostępnego w naszych sklepach narzędzia, którym jest podnośnik. Wyposażenie Twojego prywatnego warsztatu w odpowiednio przystosowany sprzęt znacząco poszerzy zakres prac związanych z domem i autem, które będziesz w stanie wykonywać własnoręcznie, bez korzystania z usług specjalisty.

DO CZEGO MOŻESZ UŻYĆ SPRZĘTÓW DOSTĘPNYCH W NASZYCH SKLEPACH?

W Castoramie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór różnego rodzaju podnośników. Oferowane przez nas produkty posiadają liczne zastosowania zarówno podczas remontu mieszkania, jak również w trakcie prac naprawczych przeprowadzanych w przydomowym garażu bądź warsztacie. Solidny podnośnik hydrauliczny umożliwi Ci zarówno uniesienie ciężkich materiałów budowlanych, jak i auta osobowego o klasycznych wymiarach. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, które wydałbyś na fachowca wyposażonego w odpowiedni sprzęt, ale także czas, w którym musiałbyś odczekać na swoją kolej w gorętszym okresie remontowo-budowlanym.

SZYBKI SPOSÓB NA USPRAWNIENIE REMONTU I BUDOWY

Podczas wykonywania wszelkich prac remontowo-budowlanych warto jest korzystać z łatwo dostępnych sprzętów, których celem jest ułatwienie i przyspieszenie zaplanowanych czynności. Podnośnik do płyt kartonowo-gipsowych to narzędzie przydatne w trakcie konstruowania sufitów w pomieszczeniach wewnętrznych. Z jego pomocą łatwiej zainstalujesz elementy budowlane. Produkt jest także łatwy w transporcie, ponieważ został wyposażony w ruchome kółka z możliwością blokady - porusza się, kiedy chcesz, i tkwi nieruchomo, kiedy Ty o tym zadecydujesz. Praca z nim przebiega szybciej, dlatego też wcześniej będziesz mógł cieszyć się jej efektem.

ŁATWY TRANSPORT TRUDNYCH MATERIAŁÓW

W tym dziale zaopatrzysz się również w uchwyty do szyb, wyposażone w praktyczne przyssawki. Dzięki ich zastosowaniu wygodnie przeniesiesz elementy o płaskich oraz gładkich powierzchniach. Za pomocą proponowanych przez nas uchwytów możesz komfortowo przetransportować nie tylko szyby, ale także arkusze blach czy też gładkich laminatów. Podnośnik do szyb o uniwersalnym zastosowaniu znacząco poprawi tempo Twojej pracy. Przy jego użyciu unikniesz też ryzyka uszkodzenia oraz zarysowania materiałów wymagających delikatności w trakcie transportu. Zastosowanie uchwytów do szyb oraz dedykowanych rękawic minimalizuje też ryzyko rozcięcia skóry dłoni i innych części ciała w trakcie pracy.

ZOSTAŃ FACHOWCEM WE WŁASNYM WARSZTACIE

W poniższej kategorii czeka na Ciebie także bogata oferta sprzętów, których użyjesz do zupełnie odmiennych celów niż prace remontowo-budowlane. Dźwignik tłokowy hydrauliczny, podnośnik hydrauliczny typu żaba oraz podnośnik trapezowy znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w pracach warsztatowych, ale także motoryzacyjnych. Każdy z wymienionych artykułów z powodzeniem zastosujesz jako podnośnik samochodowy, dzięki któremu możesz łatwiej i szybciej własnoręcznie wymienić koło czy zmienić opony. Pozwoli Ci to uniknąć dodatkowych wydatków i oczekiwania na wolne miejsce w specjalistycznym warsztacie, co jest szczególnie cenne zwłaszcza w takich okresach, jak czas wymiany ogumienia ze względu na porę roku czy tuż przed wyjazdem na wakacyjną wyprawę samochodową.

NIE WARTO UCIEKAĆ OD WYGODNYCH ROZWIĄZAŃ PODCZAS PRACY

Praca z odpowiednio dobranym sprzętem oznacza przede wszystkim znacznie większy komfort w jej trakcie. Zmechanizowanie użycia siły oznacza znacznie mniejszy wkład siły własnej, dlatego też zautomatyzowane wspomagania czynności w warsztacie czy na budowie jest mniej męczące fizycznie. W praktyce oznacza to, że Twoje ciało będzie mniej obciążone wysiłkiem fizycznym i szybciej ulegnie regeneracji. Producenci urządzeń dostępnych w naszym sklepie dbają również o ergonomię wykonania - większość z akcesoriów została wyposażona w specjalnie wyprofilowane rączki, które idealnie dopasują się do kształtu dłoni.

BEZPIECZEŃSTWO I TRWAŁOŚĆ GWARANTUJE JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Znaczna część proponowanych przez nas artykułów wyposażenia domowego warsztatu została wykonana z wytrzymałej stali, odpornej na duże obciążenia. Dzięki temu prace wykonywane przy ich wykorzystaniu będą bezpieczniejsze - co ma ogromne znaczenie zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i dla właścicieli profesjonalnych zakładów. Sprzęty zostały wykonane w trwały i solidny sposób, co gwarantuje możliwość używania ich przez lata. Jest to oczywista zaleta w przypadku urządzeń stanowiących wyposażenie ekip remontowo-budowlanych oraz mechaników samochodowych. W warunkach prywatnych sprzęt taki może przechodzić z ojca na syna nie tylko jako niezbędny element wyposażenia, ale też jako cenny rodzinny artefakt.