icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Podnośnik warsztatowy Vorel żaba 2 t

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podnośnik warsztatowy Vorel żaba 2 t
198
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podnośnik warsztatowy przyda się każdemu posiadaczowi samochodu. Za jego pomocą znacznie szybciej i sprawniej wymienisz koło, niż miałoby to miejsce przy użyciu tradycyjnego lewarka. Dodatkowo jest to urządzenie bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu. Produkt wykonany został w kolorze żółtym, z wysoce wytrzymałych materiałów.

  Cechy i zalety

  Wymiana koła w samochodzie nie musi być zadaniem trudnym i czasochłonnym. Znacząco ułatwi Ci je zastosowanie prezentowanego podnośnika. Urządzenie to z powodzeniem zastąpi tradycyjny lewarek, którego użytkowanie może sprawiać problemy. Tego produktu używa się łatwo, a cały proces przebiega bardzo sprawnie. Dzięki nowoczesnej technologii i lekkiej konstrukcji, ograniczone zostało ryzyko niewłaściwego użycia, które mogłoby spowodować uszkodzenie samochodu. Podnośnik wykonany jest z materiałów w kolorze żółtym, zatem zawsze odnajdziesz go na tle innych akcesoriów w swoim warsztacie. Chcesz wyposażyć swój garaż w więcej przydatnych akcesoriów samochodowych? Koniecznie sprawdź szeroką ofertę sklepów sieci Castorama!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   MarkaMorel
   Maksymalna wysokość podnoszenia325mm
   Maksymalne obciążenie2000kg
   MateriałMetal
   Kod produktu5906083801112