Zobacz więcej Rozpieraki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Rozpieraki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podpora teleskopowa Topex 75 - 125 cm
Strzałka w prawo

Podpora teleskopowa Topex 75 - 125 cm

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podpora teleskopowa przeznaczona jest do montażu sufitów podwieszanych, płyt gipsowo-kartonowych oraz kasetonów. Posiada możliwość regulacji długości, co umożliwi Ci dostosowanie jej do własnych potrzeb. Wykonana została z metalu i gumy odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażona w blokadę zapewni Ci bezpieczeństwo w czasie pracy.

   Cechy i zalety

    Podpora teleskopowa z pewnością znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego wykańczania sufitów w pomieszczeniach Twojego mieszkania. Przeznaczona jest do podtrzymywania elementów konstrukcyjnych – kasetonów, płyt gipsowo-kartonowych oraz sufitów podwieszanych. Wyposażona została w specjalną blokadę, która unieruchamia element, zapewniając Ci tym samym bezpieczeństwo w czasie pracy. Produkt powstał z metalu oraz tworzywa sztucznego, więc cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne – materiały te gwarantują mu także znakomitą wytrzymałość na obciążenia. Podpora posiada możliwość regulacji – ustawisz ją więc odpowiednio do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz także inne podpory tej marki, co pozwoli Ci wybrać potrzebny Ci model.

    • Regulacja długości w zakresie 75 - 125 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość maksymalna0.07m
    Szerokość produktu85mm
    Maksymalne obciążenie50kg
    Rodzaj zabezpieczeniaBlokada bezpieczeństwa
    Możliwość regulacjiRegulowany
    Kod produktu5902062941664