Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Rozpieraki

Strzałka w prawo

Rozpieraki

W trakcie budowy domu lub podczas wykonywania prac remontowych przydatnym narzędziem bywa rozpierak. Jest to solidnie wykonane urządzenie, za pomocą którego prawidłowo zamontujesz lub podeprzesz różne elementy instalacji wewnątrz budynku.

Filtry

Rozpieraki

W trakcie budowy domu lub podczas wykonywania prac remontowych przydatnym narzędziem bywa rozpierak. Jest to solidnie wykonane urządzenie, za pomocą którego prawidłowo zamontujesz lub podeprzesz różne elementy instalacji wewnątrz budynku.

4 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Sprzęt budowlany

Wyświetlanie 4 z 4 produktów

Czym jest rozpierak?

W trakcie budowy domu lub podczas wykonywania prac remontowych przydatnym narzędziem bywa rozpierak. Jest to solidnie wykonane urządzenie, za pomocą którego prawidłowo zamontujesz lub podeprzesz różne elementy instalacji wewnątrz budynku. Dostępne w Castoramie rozpieraki mogą przydać się także w przydomowym warsztacie oraz garażu – np. do rozpierania karoserii samochodów. W tym dziale zaopatrzysz się w liczne akcesoria oraz narzędzia, które znajdą zastosowanie zarówno podczas prac budowlanych, jak i renowacyjnych na wybranym przez Ciebie obiekcie, i w korzystnej cenie uzupełnisz wyposażenie Twoich narzędzi.

ROZPIERAKI MONTAŻOWE - DO CZEGO ICH UŻYJESZ?

Zestaw do montażu futryn to zbiór narzędzi ułatwiających bezpieczny i solidny montaż ościeżnicy do drzwi wejściowych i wewnętrznych. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroką ofertę artykułów, wśród których znajdują się takie elementy, jak rozpieraki, ściski narożne oraz podkładki poziomujące. Użyjesz ich podczas instalowania nowych akcesoriów oraz w trakcie odświeżania wnętrza Twojego domu. Każdy rozpierak dostępny w naszym sklepie został wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły. Dlatego też z pomocą dostępnych w Castoramie narzędzi w pełni bezpiecznie przeprowadzisz wiele prac remontowo-budowlanych, przy minimalnym wkładzie własnej siły - większość narzędzi została wyposażona w mechanizm teleskopowy, który ułatwia bezwysiłkowe zwiększenie mocy nacisku.

WYMIANA FUTRYN - NIE POZWÓL SIĘ POKONAĆ

Samodzielna wymiana drzwi oraz ich obudowy wcale nie musi być obciążeniem, które spędza Ci sen z powiek. Przy użyciu odpowiedniego sprzętu możesz zrobić to samodzielnie, a w sklepach Castorama bez problemu odnajdziesz niezbędne rozpórki do montażu drzwi. Ich solidne wykonanie gwarantuje trwałość produktu, a co za tym idzie - prawidłowe zamontowanie futryn drzwiowych. Rozpórki do drzwi minimalizują ryzyko występowania szczelin, które przyczyniają się do szybkiego wychładzania pomieszczenia.

MIERZ WYSOKO - KAŻDY SUFIT W TWOIM ZASIĘGU

Innym narzędziem z półek naszych sklepów, które z pewnością przyda się w Twoim domowym warsztacie czy garażu, jest podpórka sufitowa. Jest to element wykonany z charakteryzującej się dużą trwałością stali, dzięki czemu jest on w pełni niezawodny - nie ulegnie zniszczeniu nawet podczas pracy z bardzo dużymi obciążeniami. Produkt przeznaczony jest do podpierania sufitowych gładzi kartonowo-gipsowych. Z pomocą naszej podpórki sufitowej z łatwością samodzielnie wykonasz podparcie elementów budowlanych. Umożliwia to teleskopowy mechanizm, nadający się do własnoręcznego rozłożenia i idealnego dopasowania do wymaganej wysokości.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA PRAC REMONTOWO-BUDOWLANYCH

Większość z proponowanych przez nas produktów została wykonana ze stali. Oznacza, to że charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością mechaniczną oraz będziesz mógł z nich korzystać przez lata. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane produkty, rozpórki do montażu pozostają także odporne na duże obciążenia, wynoszące do kilkudziesięciu kilogramów. Gwarantuje to zwiększenie ochrony podczas wykonywanej przez Ciebie pracy. W Castoramie zaopatrzysz się w podpory teleskopowe, wyposażone w blokady bezpieczeństwa – które uniemożliwiają samoczynne zsunięcie podpory i eliminują zagrożenie zdrowia i życia osób pracujących na budowie lub uszkodzenie wyposażenia wnętrza.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE ROZPÓREK DO MONTAŻU

Oferowane w sklepach Castorama rozpieraki do montażu zapewniają szeroki wybór, ponieważ dostępne są w różnych wersjach, a każda z nich dodatkowo posiada regulowaną szerokość. Dlatego też idealnie dopasujesz produkt do wymiarów obiektu, na którym pracujesz. Oznacza to, że instalowane przez Ciebie ościeżnice lub inne zabezpieczane za ich pomocą elementy pozostaną stabilne i solidne, bez względu na zmieniające się warunki. Ponadto, rozpieraki śrubowe i inne akcesoria wyposażone zostały w wymienne dociski, dzięki czemu lepiej dopasujesz działanie narzędzia do Twoich wymagań.