Zobacz więcej Rusztowania modułowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Rusztowania

Strzałka w prawo

Rusztowania modułowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawa rusztowania Krause ClimTec wys. 300 cm
Strzałka w prawo

Podstawa rusztowania Krause ClimTec wys. 300 cm

1 798
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawa rusztowania roboczego ClimTec wykonana z aluminium zapewnia łatwość przenoszenia połączoną z dużą solidnością. Dzięki zastosowaniu połączeń zaciskowych oraz nasadzanych elementów ram montaż i demontaż przebiega szybko i nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Wysokość pomostu można przestawić co szczebel, co umożliwią komfortowe kompensowanie różnić w wysokości podłoża, na przykład na schodach lub innych nierównościach.

   Cechy i zalety

    Podstawa rusztowania roboczego ClimTec wykonana z mocnego aluminium zapewnia łatwość przenoszenia połączoną z dużą solidnością. Specjalne połączenia zaciskowe oraz nasadzane elementy ramy sprawiają, że montaż i demontaż jest szybki, a stosowanie narzędzi nie jest wymagane. Dzięki możliwości zmiany wysokości pomostu co jeden szczebel, kompensowanie różnić w wysokości podłoża, na przykład na schodach, jest bardzo komfortowe. Mocowanie pomostu jest bezpieczne i stabilne, dzięki czemu praca może być długotrwała i wygodna. Przesuwne stabilizatory zapewniają proste przesuwanie przez otwory drzwiowe. Sprawia to, że rusztowania znakomicie sprawuje się przy pracach remontowych i modernizacji wszelakich wnętrz. Antypoślizgowe, profilowane szczeble gwarantują bezpieczne wchodzenie po wewnętrznej stronie rusztowania.

    • Rusztowanie jezdne
    • Montaż i demontaż bez użycia narzędzi
    • Obciążenie do 200 kg
    • Profilowane szczeble

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna wysokość3m
    MateriałAluminium
    Kod produktu4009199710116