Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstopnica dębowa Kornik 1000 x 195 x 15 mm dąb

Podstopnica dębowa Kornik 1000 x 195 x 15 mm dąb

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstopnica schodowa została wyprodukowana z drewna dębowego, które nadaje jej nie tylko solidność, ale także trwałość. Dzięki temu produktowi schody w Twoim budynku będą wyglądały wyjątkowo dobrze, służąc Ci bezawaryjnie przez długi czas. Podstopnica już po zakupie gotowa jest na lakierowanie lub malowanie, dzięki czemu będziesz mógł dopasować ją do dowolnej aranżacji Twojego pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Podstopnica schodowa to przede wszystkim solidne wykonanie i wytrzymałość. Produkt cechuje odporność na zarysowania i wszelkie uszkodzenia mechaniczne – dzięki czemu na kilka lat będziesz mógł zapomnieć o kosztownych remontach i wymianach. Dąb w surowym stanie, czyli surowiec z którego została wykonana podstopnica, pozwala praktycznie już po zakupie na pomalowanie schodów na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor bądź ich polakierowanie. W obu przypadkach jest to tak samo proste, a bez względu na ostateczny wybór Twoje schody będą prezentowały się równie dobrze. Kolejnym atutem prezentowanego produktu jest łatwość jego montażu. Wystarczy odrobina wolnego czasu i prosta skrzynka z narzędziami, a powinien sobie z tym poradzić każdy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1000mm
     Szerokość produktu195mm
     Grubość produktu15mm
     Waga produktu2.1kg
     Kod produktu5905156080072