LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstopnica dębowa Kornik 1200 x 195 x 15 mm dąb

Podstopnica dębowa Kornik 1200 x 195 x 15 mm dąb

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstopnicę schodową z klejonego drewna dębowego cechuje solidność i zwiększona trwałość. Produkt zapewnia wiele lat spokoju bez konieczności wykonywania remontów, co pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze. Podstopnica praktycznie tuż po zakupie jest gotowa do montażu – wcześniej wystarczy ją tylko pomalować na wybrany kolor bądź polakierować.

   Cechy i zalety

    Podstopnicę schodową cechuje przede wszystkim solidność i wzmocniona wytrzymałość. Produkt ten, dzięki swoim właściwościom zapewnia kilka lat bez konieczności przeprowadzania remontów i wymuszonych wymian. Wszystko to dzięki zaawansowanemu procesowi produkcji z surowego drewna dębowego, które jest odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze. Podstopnica praktycznie już po zakupie jest gotowa na malowanie na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor bądź lakierowanie. W obu przypadkach będzie prezentować się tak samo dobrze, nadając Twojemu pomieszczeniu nowy charakter. Co ważne, produkt w bardzo łatwy sposób można zamontować w wybranym miejscu – powinien sobie z tym poradzić praktycznie każdy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNaturalny
     Długość produktu1000mm
     Szerokość produktu195mm
     Grubość produktu15mm
     Waga produktu2.52kg
     Kod produktu5905156080102