Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstopnica sosnowa Kornik 1000 x 195 x 15 mm

Podstopnica sosnowa Kornik 1000 x 195 x 15 mm

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstopnicę schodową z drewna sosnowego o cechuje solidność wykonania i wytrzymałość. Podstopnica jest gotowa do impregnacji, co ją dodatkowo zabezpieczy przed działaniem szkodników i chorób drewna. Możesz ją również pomalować na wybrany kolor bądź polakierować, dopasowując do pozostałych części konstrukcyjnych schodów w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Podstopnicę schodową wykonano z drewna sosnowego – surowiec jest wytrzymały i odporny na pękanie. Produkt ma surowe wykończenie, co oznacza, że należy go zaimpregnować odpowiednim środkiem, który ochroni go przed wybarwieniami i szkodnikami. Zaimpregnowane drewno zachowuje atrakcyjny wygląd i wytrzymałość przez wiele lat. Można je również wybarwić na dowolny kolor, dopasowując do pozostałej konstrukcji schodów i innych materiałów wykończeniowych. Podstopnica jest częścią stopnia, którą tworzy jego pionową część – w naszym asortymencie znajdziesz również inne elementy potrzebne do budowy schodów, takie jak tralki, słupki lub stopnie z różnych gatunków drewna, dzięki czemu łatwo zbudujesz z nich schody dopasowane do potrzeb Twojego domu.

    • Drewno nieimpregnowane

    Specyfikacja techniczna

    Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
    MateriałSosna
    KolorNaturalny
    Długość produktu1000mm
    Szerokość produktu195mm
    Grubość produktu15mm
    Waga produktu1.61kg
    Kod produktu5905156080096