Zobacz więcej Stopnie i podstopnie

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Schody

Strzałka w prawo

Stopnie i podstopnie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstopnica sosnowa Kornik 1200 x 195 x 15 mm

Podstopnica sosnowa Kornik 1200 x 195 x 15 mm

52,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Element, który dopełni wykończenia schodów, to podstopnica – za jej pomocą możesz zrealizować własny projekt łączenia pięter. Stanowi deskę, którą estetycznie i funkcjonalnie osłonisz konstrukcję. Wykonana z drewna sosnowego wykazuje się trwałością i naturalnym wyglądem – dzięki temu, że jest surowa, możesz wykończyć ją dokładnie tak, jak chcesz.

   Cechy i zalety

    Profesjonalne wykończenie schodków w różnych budynkach możesz wykonać za pomocą podstopnicy. Ten specjalny rodzaj deski umożliwi Ci osłonięcie i estetyczne dopełnienie konstrukcji pionowego łączenia pięter. Masz szansę wykorzystać ją zarówno w prywatnym domu czy mieszkaniu, jak i przestrzeniach publicznych czy komercyjnych. Podstopnicę wykonano z drewna sosnowego, dlatego wykazuje się trwałością i wytrzymałością na obciążenia i uszkodzenia – możesz być pewien, że stanowi solidny element Twoich schodów. Dzięki temu, że deska jest surowa, możesz ją wykończyć w dowolny sposób, co pozwoli Ci idealnie dopasować jej wygląd do otoczenia i stylizacji pomieszczeń czy innych elementów wyposażenia – masz szansę pokryć ją lakierem, bejcą czy olejem.

     Specyfikacja techniczna

     Odpowiedni typ zastosowaniaSchody
     MateriałSosna
     Długość produktu1200mm
     Szerokość produktu195mm
     Grubość produktu15mm
     Waga produktu1.93kg
     Kod produktu5905156080126