Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów 110 l metalowy

Pojemnik do segregacji odpadów 110 l metalowy

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik metalowy SM jest rodzajem kosza na śmieci, który spełnia wszystkie wymogi firm zajmujących się wywozem odpadów. Jego zwarta konstrukcja, uchwyty i wytrzymała blacha spełnią Twoje oczekiwania. Nasza oferta obejmuje także inne pojemniki na śmieci. Upewnij się, jaki typ jest wymagany przez firmę zajmującą się wywozem śmieci w Twojej okolicy.

   Cechy i zalety

    Jeśli mieszkasz w domku wolnostojącym lub w szeregowej zabudowie, z pewnością wiesz, jak ważny jest odpowiedni pojemnik na śmieci. Dzięki niemu masz pewność, że odpady z Twojego domu będą wywiezione szybko. Nasz pojemnik metalowy SM 110 k jest typem uznawany przez większość firm zajmujących się wywozem odpadów. Dzięki dedykowanym uchwytom i zamontowanym kółkom z łatwością przejedziesz pojemnikiem ze swojej posesji na miejsce wywózki. Pojemnik metalowy SM jest wykonany z ocynkowanej blachy. To zapewnia mu odporność na korozję. Dzięki temu będzie służył Ci przez wiele lat. Pojemnik jest również wyposażony w zamykaną pokrywę. Ochroni ona Twoje śmieci przez zamoczeniem. Powstrzyma także wydostawanie się ze środka nieprzyjemnych zapachów. Jeśli szukasz innej pojemności lub typu pojemnika, znajdziesz je w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Pojemność110L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorSrebrny
     MateriałBlacha stalowa
     Kod produktu5905620014589