Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów 120 l brązowy

Pojemnik do segregacji odpadów 120 l brązowy

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik przyda się w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ przeznaczony jest do segregacji odpadów. Wykonany został z HDPE, wobec czego będzie dłużył Ci przez długi czas. Pokrywa zasłoni zawartość kosza, więc całość będzie wyglądała estetycznie. W proponowanej ofercie znajdziesz modele w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru.

   Cechy i zalety

    Pojemnik przeznaczony jest do gromadzenia odpadów, wobec czego przyda się zarówno w gospodarstwie domowym, jak też w budynkach użytkowych. Utrzymany jest w brązowym kolorze, więc prezentuje się atrakcyjnie i możesz go łatwo wkomponować w wystrój Twojej przestrzeni. Oferowany model wyposażony został w pokrywę – jego zawartość pozostanie ukryta, dzięki czemu całość będzie wyglądała estetycznie. HDPE to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne – produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Zadowoli Cię funkcjonalność pojemnika wyposażonego w kółka – ułatwia to jego przestawianie. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje pojemników na śmieci, więc wybierzesz model, który najlepiej sprawdzi się podczas segregowania odpadów w Twoim gospodarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPojemnik na odpady na kółkach
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Pojemność120L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorBrązowy
     MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
     Kod produktu5902249502831