Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów 120 l zielony
Strzałka w prawo

Pojemnik do segregacji odpadów 120 l zielony

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Duży pojemnik na odpady to obowiązkowe wyposażenie domu czy ogrodu. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze zielonym kosz nie rzuca się w oczy i pozostaje dyskretny w zielonym otoczeniu mieszkania czy działki. Duży pojemnik jest praktyczny, szczególnie przy dużej ilości odpadów, bowiem zmniejsza koszty związane z zakupem worków. Kosz posiada praktyczną pokrywkę, która skutecznie uniemożliwia wydobywanie się zapachów. Jest wygodny w przesuwaniu, bowiem zawiera kółka.

   Cechy i zalety

    Każdego dnia wyrzucasz dziesiątki plastikowych opakowań, foliowych torebek czy innych odpadków, dlatego potrzebujesz solidnego i wytrzymałego dużego kosza na śmieci. Prezentowany pojemnik na odpady wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze zielonym, który jest dyskretny i nie rzuca się w oczy, gdy stoi w ogrodzie czy przed domem. Pojemnik na odpady jest duży i pojemny, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Dodatkowo wyposażony jest w praktyczną pokrywę, która zapewnia skuteczną osłonę przed brzydkim zapachem unoszącym się z odpadków. Pojemnik posiada wytrzymałe dwa kółka, które umożliwiają jego wygodne przesuwanie w różne miejsca po różnego rodzaju powierzchniach. Kosz może być przeznaczony do segregacji śmieci do dowolnej grupy odpadków. Pasują do niego worki o pojemności powyżej 120 litrów.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPojemnik na odpady na kółkach
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Pojemność120L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorZielony
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5900672678291