Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów 120 l żółty

Pojemnik do segregacji odpadów 120 l żółty

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik przeznaczony jest do przechowywania odpadów, więc przyda się w większości gospodarstw domowych. Będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji, gdyż stworzony został z HDPE. Wyposażony został w pokrywę, która zamaskuje jego zawartość. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje pojemników na śmieci.

   Cechy i zalety

    Pojemnik zapewnia doskonałe warunki do gromadzenia odpadów, więc przyda się w większości gospodarstw domowych, a także w lokalach użyteczności publicznej. Wyposażony został w pokrywkę, dzięki czemu jego zawartość pozostanie ukryta, a całość prezentuje się estetycznie. Oferowany model charakteryzuje się znakomitą żywotnością, ponieważ HDPE jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Przestawianie wypełnionego odpadami pojemnika jest wyjątkowo łatwe – produkt w komplecie posiada dwa kółka. Pojemny kosz nie wymaga częstego opróżniania nawet w przypadku jego intensywnego użytkowania. W proponowanym asortymencie dostępne są modele posiadające różne kolory – możesz zaopatrzyć się w produkty w kilku barwach, co ułatwi Ci segregację odpadów.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPojemnik na odpady na kółkach
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Pojemność120L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorŻółty
     MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
     Kod produktu5902249502855