Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów 240 l żółty

Pojemnik do segregacji odpadów 240 l żółty

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik zapewnia doskonałe warunki do estetycznego gromadzenia odpadów – posiada pokrywę maskującą jego zawartość. Wyposażony został też w kółka umożliwiające jego wygodne przestawianie. HDPE to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje pojemników, więc barwę przedmiotu dopasujesz do własnych potrzeb.

   Cechy i zalety

    Pojemnik wykorzystywany jest w celu gromadzenia odpadów, więc przyda się w większości gospodarstw domowych. Całość będzie wyglądała estetycznie, ponieważ produkt wyposażony został w pokrywę maskującą jego zawartość. Zadowoli Cię funkcjonalność pojemnika posiadającego kółka – pozwala to na jego łatwe przestawianie, co jest ważne w przypadku pojemników wypełnionych ciężkimi śmieciami. Prezentowany model charakteryzuje się odpornością za pęknięcia – stworzony został z HDPE, zatem będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas. Pojemny kosz umożliwia gromadzenia nawet dużej ilości odpadów bez konieczności częstego opróżniania pojemnika. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, dlatego wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPojemnik na odpady na kółkach
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Pojemność240L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorŻółty
     MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
     Kod produktu5902249502886