Zobacz więcej Pojemniki do segregacji odpadów i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Odpady i segregacja

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do segregacji odpadów Bio 240 l brązowy
Strzałka w prawo

Pojemnik do segregacji odpadów Bio 240 l brązowy

278
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik na odpady Bio brązowy to wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci poradzić sobie z segregacją bioodpadów. Produkt wyposażony jest w koła umożliwiające jego przesuwanie z miejsca na miejsce bez użycia nadmiernej siły. Jednocześnie ma również system wentylacji oraz ruszt, które osuszają odpady. Klapa pozwala zachować otoczenie w czystości i chroni resztki przed deszczem czy dostępem zwierząt.

   Cechy i zalety

    Odpady naturalne są jednymi z bardziej kłopotliwych w gospodarstwie domowym. Aby zadbać o higienę ich przechowywania, wybierz pojemnik na odpady Bio brązowy. Produkt wyposażony jest w dodatkowe funkcjonalności, które znacznie podnoszą komfort przechowywania odpadów biologicznych. System wentylacji po bokach pojemnika ułatwia osuszanie odpadów, co gwarantuje zmniejszenie ich masy oraz zahamuje procesy gnilne. W rezultacie pozbycie się odpadów jest łatwiejsze, a ich obecność nie powoduje irytacji. Specjalny ruszt pozwala zatrzymać odpady stałe i umożliwia przepływ płynnych. To sprzyja szybszemu wysuszeniu i usunięciu nieprzyjemnych zapachów. Pojemnik na odpady Bio 240 l brązowy jest odpowiedni do wyrzucania trawy, resztek żywności czy odpadów po pracach ogrodniczych.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Pojemność240L
     Pokrywa w zestawiePokrywa w zestawie
     KolorBrązowy
     MateriałPolietylen o wysokiej gęstości (HDPE)
     Kod produktu5905620027015