LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pompy specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo

Pompy specjalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa ręczna do oleju Vorel KS 25

Pompa ręczna do oleju Vorel KS 25

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pompa ręczna do oleju to urządzenie, które ułatwia opróżnianie zbiorników w konstrukcjach samochodowych. Produkt pozwala na przykład na samodzielną wymianę oleju w przydomowym garażu. Znajduje zastosowanie w warsztatach samochodowych. Żeliwny korpus oraz aluminiowa rura zapewniają wieloletnią trwałość. Pompa umożliwia wygodną i szybką pracę.

   Cechy i zalety

    Pompa ręczna do oleju to urządzenie wykorzystywane w motoryzacji do opróżniania zbiorników, w których znajdują się na przykład oleje silnikowe. Pompa ręczna idealnie nadaje się do niewielkich warsztatów i przydomowych garaży, ułatwiając samodzielną wymianę zużytego oleju w samochodach. Posiada korpus wykonany z żeliwa oraz rurę z aluminium, dzięki użyciu których zapewnia długotrwałą pracę. Z jej pomocą możesz przepompować nawet kilkanaście litrów oleju na minutę, dzięki czemu zaplanowane prace przebiegają sprawnie i szybko. Wygodę działań umożliwia konstrukcja pompy. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór urządzeń pompujących do paliw, wody i innych cieczy, dlatego z łatwością wybierzesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałAluminium
     Kod produktu5906083780004