icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pompy zatapialne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo

Pompy zatapialne

Strzałka w prawo

Pompa z rozdrabniaczem Malec pompy.pl WQD7-12-1.1

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa z rozdrabniaczem Malec pompy.pl WQD7-12-1.1
1 028
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pompa z rozdrabniaczem Malec to produkt przeznaczony do obsługi przydomowej oczyszczalni ścieków. Przeznaczona jest do tłoczenia nieczystości i rozdrabniania większych elementów, by eliminować ryzyko zapychania całego układu. Pompa z rozdrabniaczem zapewnia skuteczne i bezawaryjne funkcjonowanie oczyszczalni. Produkt wyposażony jest w rozdrabniacz z elementami ze stali nierdzewnej, poręczny uchwyt do transportu, sterownik pływakowy oraz przewód zasilający. Pompa przystosowana jest do działania z różnego rodzaju wężami elastycznymi do tłoczenia.

  Cechy i zalety

  Prezentowane urządzenie przeznaczone jest do pompowania nieczystości i gnojowicy w przydomowych oczyszczalniach ścieków bądź ogrodnictwie. Pompa z rozdrabniaczem Malec to w pełni wyposażone urządzenie, gotowe do podłączenia. Może współpracować z różnego rodzaju elastycznymi wężami tłocznymi. Produkt należy do pomp zanurzeniowych, co oznacza, że przystosowany jest do pracy pod powierzchnią ścieków. Urządzenie wyposażone jest w umieszczony na wlocie pompy układ rozdrabniający wykonany ze stali nierdzewnej. System ten poprzez cięcie większych fragmentów ciał stałych zapobiega zapychaniu się pompy oraz układu rur ściekowych, dzięki czemu domowa oczyszczalnia działa sprawnie i bezawaryjnie. Zastosowane w rozdrabniaczu części, a w szczególności ostrza tnące, są łatwe do wymiany, co sprawia, że konserwacji urządzenia możesz dokonywać samodzielnie. Pompa wyposażona jest w sterownik pływakowy oraz przewód zasilający.

  • Posiada unikalny układ rozdrabniający na wlocie pompy, który tnie większe ciała stałe do relatywnie małych średnic

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5907695671247