icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pompy zatapialne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo

Pompy zatapialne

Strzałka w prawo

Pompa zatapialna Malec pompy.pl do 1 mm Floor 1-6

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa zatapialna Malec pompy.pl do 1 mm Floor 1-6
348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pompa zatapialna to produkt, który będzie Ci niezwykle przydatny nie tylko w Twoim gospodarstwie domowym, ale też na działce czy w pomieszczeniach gospodarczych. Urządzenie posłuży Ci do wypompowania wody np. z zalanych pomieszczeń. Jego zastosowanie sprawi, że szybko odprowadzisz wodę aż do poziomu 1 mm od powierzchni podłoża.

  Cechy i zalety

  Prezentowana tu pompa to praktyczne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w Twoim domu, ale także na działce, w ogrodnictwie czy w pomieszczeniach gospodarczych. Za jego pomocą możliwe będzie bowiem dokładne wypompowanie wody z zalanych pomieszczeń. W rezultacie zastosowania pompy, szybko i sprawnie ususzysz pomieszczenia i będziesz mógł przystąpić do dalszych prac porządkowych. Pompa wypompowuje bowiem wodę aż do poziomu 1 mm od podłoża, dzięki jest niezwykle efektywna. Jej kolejnym atutem jest solidne wykonanie oraz dokładne uszczelnienie urządzenia, dlatego produkt będzie Ci dobrze służył przez długi czas. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w króciec przyłączeniowy, za pomocą którego będziesz mógł wygodnie je uruchomić.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907695671179