icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Pompy zatapialne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo

Pompy zatapialne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pompa zatapialna Malec pompy.pl Lift 40

Pompa zatapialna Malec pompy.pl Lift 40

678
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pompa zatapialna jest produktem przeznaczonym do podlewania oraz wypompowania wody z niecek basenów. Przedmiot idealnie nadaje się do zagospodarowania wody deszczowej w celu jej zużycia w późniejszym czasie. Pompa może współpracować z elektronicznymi urządzeniami kontroli pracy, tworząc funkcjonalny system, przeznaczony na przykład do prac ogrodowych.

   Cechy i zalety

    Pompa zatapialna jest produktem przeznaczonym do gospodarowania wodą deszczową. Idealne nadaje się do prac ogrodowych, na przykład w postaci urządzenia do podlewania ogrodu. Pompa również może posłużyć do wypompowywania wody z niecek basenów przydomowych. Duża głębokość zanurzenia pozwala na jej użycie także w przypadku głębokich miejsc. Pompa może współpracować z urządzeniami do kontroli jej pracy, dzięki czemu można w szybki oraz stały sposób monitorować jej działanie. Przedmiot wykonano z tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej, dlatego produkt charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, na przykład długotrwałej wilgoci lub zmiennych temperatur powietrza. Poszczególne metalowe elementy pompy są trwałe na działanie korozji.

    • Doskonale sprawdza się jako pompa do podlewania przydomowych ogrodów; może współpracować z elektroniczymi urządzeniami kontroli pracy pompy

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu180mm
    Szerokość produktu240mm
    Wysokość produktu410mm
    Waga produktu8.5kg
    Kod produktu5907695670769