Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zestawy przesuwne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo

Zestawy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pozycjoner do systemów Valcomp Ares 2 i 3

Pozycjoner do systemów Valcomp Ares 2 i 3

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Samoprzylepny pozycjoner jest jednym z najbardziej istotnych elementów systemu drzwi przesuwnych, który służy do utrzymania drzwi w określonej pozycji. Ten stalowy produkt wyróżnia się solidnym wykonaniem, dzięki czemu przez długie lata będzie spełniał swoją rolę. Na 1 skrzydło drzwi przesuwnych przeznaczony jest jeden pozycjoner.

   Cechy i zalety

    Jeśli planujesz zabudować wolną przestrzeń w przedpokoju czy sypialni szafą z drzwiami przesuwnymi, na pewno warto przemyśleć design, ergonomię i funkcjonalność zabudowy. Równie istotną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie, swoim bliskim i otoczeniu. W osiągnięciu tego celu pomoże Ci przemyślany dobór elementów, wśród których niezwykle ważny jest pozycjoner. Ta wykonana ze stali część przeznaczona jest do systemu drzwi przesuwnych Ares 2 i 3, a do jej głównych zadań należy utrzymanie drzwi w określonej pozycji, np. w zamkniętej. Do montażu proponowanego elementu nie potrzebujesz żadnych narzędzi, ponieważ jest on samoprzylepny. Dla osiągnięcia optymalnego efektu na 1 skrzydło drzwiowe należy wykorzystać jeden pozycjoner, zamiennie zwany klipstoperem.

    • Na 1 skrzydło należy zastosować 1 pozycjoner

    Specyfikacja techniczna

    MarkaValcomp
    KolorStalowy
    MateriałMetal
    Kod produktu5905518320013