LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat Agrecol Opuchlak Limit 10g

Preparat Agrecol Opuchlak Limit 10g

39,98
/ szt.
3 998
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat Agrecol Opuchlak Limit znajduje swoje zastosowanie głównie w miejscach uprawy roślin jagodowych. Jest to produkt mikrobiologiczny, który stwarza niekorzystne warunki dla rozwoju larw opuchlaka. Preparat stosuje się poprzez opryskiwanie i podlewanie. Stymuluje system korzeniowy do wzrostu i sprzyja regeneracji rośliny. W naszej ofercie znajdziesz inne preparaty owadobójcze.

   Cechy i zalety

    Preparat Agrecol Opuchlak Limit 10 g to produkt, który pomoże Ci w walce ze szkodnikami. Cechuje go proste dawkowanie. Swoje zastosowanie znajduje w miejscach uprawy roślin jagodowych czy w ogrodach przydomowych. Preparat Agrecol Opuchlak Limit to produkt mikrobiologiczny, który stwarza niekorzystne warunki do rozwoju larw opuchlaka w uprawie roślin jagodowych i ozdobnych. Brak odpowiednich warunków do żerowania powoduje szybkie unicestwienie szkodników. Preparatem możesz opryskać lub podlać rośliny. Jest ekonomiczny, bo można rozcieńczyć go w wodzie. Okres przydatności jednego opakowania to trzy lata. Dodatkowo preparat pobudza i stymuluje system korzeniowy do wzrostu, dzięki czemu roślina szybko się regeneruje. Sprawdź również inne środki ochrony roślin dostępne w sklepach Castorama.

    • Proste dawkowanie
    • Preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania larw opuchlaka w uprawie roślin jagodowych i ozdobnych, do stosowania poprzez opryskiwanie i podlewanie

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu90mm
    Waga produktu10g
    Dawkowanie10 g na 5 l wody na 100 m2
    Kod produktu5902341003953