icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat na mrówki Mrówkotox 120 g

Preparat na mrówki Mrówkotox 120 g

16,98
/ szt.
141,50
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat na mrówki Mrówkotox to skuteczny oręż w walce z mrówkami. Jego zastosowanie pozwoli Ci pozbyć się tych uciążliwych owadów szybko i skutecznie. Preparatu możesz użyć zarówno w domu, jak i na zewnątrz. W zależności od potrzeb, Mrówkotox umożliwi Ci zlikwidowanie gniazd w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych, na tarasie, chodniku oraz w garażu.

   Cechy i zalety

    Mrówki potrafią być bardzo uciążliwe, a walka z nimi może być długa i zacięta. Preparat na mrówki Mrówkotox 120 g pozwoli Ci wygrać tę wojnę szybko i z łatwością. Dzięki właściwościom owadobójczym, preparat z powodzeniem likwiduje gniazda mrówek. Przy jego pomocy zwalczysz nie tylko mrówki faraona. Preparat poradzi sobie także z ich innymi gatunkami. Stosowanie produktu jest proste. Używa się go w proporcjach 100 g na 1 litr wody. Preparat na mrówki Mrówkotox możesz zastosować w domu i na zewnątrz budynku. Z Mrówkotoxem wyeliminujesz mrówki w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych. Oczyścisz z owadów garaż, taras oraz chodnik. Preparat należy stosować z zachowaniem środków ostrożności. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą i informacjami o produkcie.

    • Łatwe stosowanie
    • Szybkie i pewne działanie
    • Skuteczna likwidacja gniazd

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Głębokość produktu50mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaNależy używać z zachowaniem środków ostrożności, przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu
    Szerokość produktu50mm
    Wysokość produktu90mm
    Substancje aktywneacetamipryd - 2 g / kg
    Waga produktu120g
    Dawkowanie100 g / 1 litr wody
    Kod produktu5902341009849