Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Preparat odstraszający krety Agrecol 500 ml

Preparat odstraszający krety Agrecol 500 ml

24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat odstraszający krety przyda się w większości ogrodów – zarówno domowych, jak i działkowych. Dzięki zastosowaniu środka, pozbędziesz się z posesji niechcianych szkodników, a trawa i rośliny odzyskają atrakcyjny wygląd. Produkt ulega biodegradacji, w związku z czym możesz go stosować także w ekologicznej uprawie.

   Cechy i zalety

    Preparat odstraszający może znaleźć zastosowanie w większości ogrodów oraz na wielu działkach. Środek ułatwi pozbycie się z posesji takich intruzów jak krety czy nornice – w związku z czym rośliny oraz trawniki odzyskają świeży oraz zdrowy wygląd. Dzięki zastosowaniu preparatu, możliwe będzie takie odstraszenie szkodników, którym zdarza się przegryzać schowane w ziemi kable. Preparat jest gotowy do użytku – dlatego też wystarczy go wlać do wcześniej przygotowanych otworów, co nie powinno zająć wiele czasu. Środek jest dostępny w wydajnym opakowaniu, przez co może wystarczyć na kilku zastosowań. Produkt jest ekologiczny – dzięki czemu znajdujące się w ogrodzie rośliny będą się prawidłowo rozwijać także po jego zastosowaniu.

    • Odstrasza gryzonie występujące na terenach rekreacyjnych
    • Nie przeszkadza rozwojowi roślin
    • Zawiera substancje zapachowe oddziałujące niechciane zwierzęta
    • Pojemność opakowania: 0,5 l

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAgrecol
    Głębokość produktu50mm
    Szerokość produktu90mm
    Wysokość produktu250mm
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Kod produktu5902341009627