Zobacz więcej Akcesoria do pustaków

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cegły, bloczki i pustaki

Strzałka w prawo

Luksfery

Strzałka w prawo

Akcesoria do pustaków

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pręt zbrojeniowy 6 mm 3 mb

Pręt zbrojeniowy 6 mm 3 mb

31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny pręt zbrojeniowy Nomos , który można zastosować do tworzenia elementów konstrukcji budynku wykonanych z betonu, a także do zbrojenia pustaków szklanych. Zwiększa wytrzymałość betonu oraz zapewnia większą rozciągliwość. Przeciwdziała pękaniu oraz niszczeniu się przy dużych siłach zewnętrznych oraz obciążeniu. Znakomicie trzyma się betonu i jest odporny na rdzewienie, podnosząc solidność całej konstrukcji.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny pręt zbrojeniowy Nomos nadający się do zastosowania przy wszelkich budowlach do tworzenia elementów konstrukcji budynku wykonanych z betonu. Pręt można wykorzystać w nowopowstałym domu do zbrojenia posadzek, stropów, strzemion oraz belek konstrukcyjnych. W szczególności nadaje się do zbrojenia ścian wykonanych z pustaków szklanych. Pręty znacząco podnoszą wytrzymałość betonu, pozytywnie wpływają na jego rozciąganie, a dodatkowo przeciwdziałają pękaniu i niszczeniu przy dużych siłach zewnętrznych lub znacznych obciążeniach. Pręt ten cechuje się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi. Znakomicie trzyma się betonu i jest w pełni odporny na rdzewienie, dzięki czemu Twoje konstrukcje staną się bardziej solidne.

    • Wzmacnia konstrukcję ściany z pustaków szklanych
    • Ocynkowana powierzchnia nie ulega korozji
    • Możliwość wykorzystania do wielu zastosowań

    Specyfikacja techniczna

    Długość (m)3m
    Średnica produktu5mm
    KolorStalowy
    MateriałMetal
    Kod produktu5906340130023