Zobacz więcej Próbniki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Mierniki i próbniki

Strzałka w prawo

Próbniki elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Próbnik napięcia Stanley 220-250 V

Próbnik napięcia Stanley 220-250 V

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Próbnik wykorzystasz podczas różnego rodzaju prac pod napięciem. Produkt pozwoli na bezpieczne wykonywanie czynności związanych z naprawą przewodów, gniazdek oraz instalacji. Narzędzie zapewnia dokładny pomiar napięcia w urządzeniach elektrycznych i stanowi skuteczną ochronę przed porażeniem. Próbnik jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu pomiar wykonasz sprawnie.

   Cechy i zalety

    Próbnik to narzędzie, które jest przeznaczone do pomiaru napięcia w gniazdkach, przewodach i różnego rodzaju urządzeniach elektrycznych. Ze względu na swój kształt i parametry, jest produktem poręcznym i wygodnym w użyciu. Testując za pomocą narzędzia różnego rodzaju instalacje, zapobiegniesz awariom i niebezpiecznym sytuacjom w swoim gospodarstwie domowym. Kontrola gniazdek i urządzeń umożliwi Ci szybką naprawę w przypadku ich niewłaściwego funkcjonowania. Urządzenie zapewnia wysokie bezpieczeństwo i skuteczną ochronę przed porażeniem, dlatego jest niezbędne podczas tego typu prac. Próbnik napięcia jest wygodny w obsłudze – posiada specjalny zaczep do paska, który ułatwia jego użytkowanie podczas prac na wysokości.

    • Do pracy pod napięciem do 250 V
    • Funkcjonalny zaczep do paska
    • Trzpień osłonięty ze stali
    • Zaczep do paska

    Specyfikacja techniczna

    Przeznaczenieprace pod napięciem
    Kod produktu3253560661212