Zobacz więcej Pistolety

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Pistolety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profesjonalny pistolet do pompowania kół Airpress

Profesjonalny pistolet do pompowania kół Airpress

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiony w tym miejscu pistolet to profesjonalne narzędzie, które wykorzystasz do pompowania kół samochodowych lub rowerowych. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze, dzięki czemu w krótkim czasie wypełnisz oponę powietrzem. Obserwując wskaźnik, uzyskasz informacje na temat zmian poziomu ciśnienia, co pozwoli Ci zakończyć pompowanie w odpowiednim momencie.

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci w krótkim czasie uzyskać odpowiedni poziom ciśnienia w kołach? Prezentowany tutaj profesjonalny pistolet wykorzystasz do pompowania kół samochodowych lub rowerowych. Produkt jest prostu w użytkowaniu – bez problemu zamocujesz końcówkę pistoletu w odpowiednim miejscu, zapewniając odpowiedni przepływ powietrza. Specjalny wskaźnik pozwoli Ci kontrolować poziom ciśnienia w kołach, dzięki czemu w odpowiednim momencie zakończysz czynność. Wyrób wykonano z niezwykle trwałych materiałów, które są odporne na deformacje i uszkodzenia, co gwarantuje, że nie zniszczysz go podczas użytkowania. Zachowa on swoją funkcjonalność przez wiele lat, co pozwoli Ci na oszczędności związane z jego naprawą lub zakupem nowego modelu.

     Specyfikacja techniczna

     Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalne ciśnienie robocze12bar
     Kod produktu8712418264210