Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil H łączący z poliwęglanu 3 m 16 mm przezroczysty

Profil H łączący z poliwęglanu 3 m 16 mm przezroczysty

74,78
/ szt.
24,93
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil H łączący z poliwęglanu przezroczysty przyda Ci się podczas montowania różnego rodzaju zadaszeń, wiat i ścianek działowych. Dzięki wykonaniu z trwałego tworzywa sztucznego na długo zachowuje estetyczny wygląd. Nie sprawia trudności podczas montażu. W naszej ofercie znajdziesz także profile zamykające oraz przydatne silikony uszczelniające.

   Cechy i zalety

    Podczas tworzenia konstrukcji z płyt poliwęglanowych często zachodzi potrzeba połączenia dwóch części. Zastosuj wtedy profil H łączący z poliwęglanu 3 m 16 mm przezroczysty. Doskonale dopasowuje się do pozostałych elementów, gwarantując stabilność i wytrzymałość całego zadaszenia. Dzięki wykonaniu z trwałego tworzywa profil jest odporny na wilgoć oraz działanie promieniowania UV. Na długo zachowuje estetyczny wygląd. Profil H łączący z poliwęglanu przezroczysty jest lekki i elastyczny, dzięki czemu montaż przebiega łatwo i sprawnie. Pomoże Ci podczas budowy werandy, pergoli, przystanku, wiatrołapu czy daszka nad drzwiami wejściowymi. Dla zapewnienia maksymalnej szczelności zaopatrz się dodatkowo w silikon, który znajdziesz w naszej bogatej ofercie.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5901619120873