icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil łączący H Scala Plastics 10 mm 3 mb

Profil łączący H Scala Plastics 10 mm 3 mb

68,98
/ szt.
22,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil łączący o przekroju H to element służący do łatwego połączenia płyt z poliwęglanu komorowego. Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest on wytrzymały i jednocześnie bardzo lekki, nieobciążający całości konstrukcji. Montaż jest procesem łatwym, stąd też możliwym do samodzielnego wykonania przez osoby nie posiadające fachowej wiedzy z dziedziny budownictwa.

   Cechy i zalety

    Profil łączący o typie przekroju H jest elementem za pomocą którego z łatwością połączysz płyty wykonane z poliwęglanu komorowego. Produkt wykonany został z tworzywa sztucznego o dużej odporności na zniszczenie mogące nastąpić podczas jego użytkowania. Profil łączący odznacza się również niewielką wagą, dzięki czemu nie stanowi dużego obciążenia dla całej konstrukcji. Ponadto tworzywo sztuczne charakteryzuje się dużą podatnością na obróbkę, tym samym umożliwia łatwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Produkt cechuje się również prostotą montażu, dlatego też do jego instalacji nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza na temat budownictwa, z powodzeniem można cały proces wykonać samodzielnie. Profil jest odporny na korozję i inne zagrożenia czynnikami atmosferycznymi, przy tym jest także wolny od toksyn.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000m
    Grubość produktu10mm
    Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu5901619122297