Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil łączący H Scala Plastics 4 mm 3 mb

Profil łączący H Scala Plastics 4 mm 3 mb

29,98
/ szt.
9,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil łączący pozwala na łatwe połączenie płyt z poliwęglanu komorowego. Produkt cechuje lekka waga i duża wytrzymałość, co zostało osiągnięte poprzez zastosowanie trwałego tworzywa sztucznego. Profil jest odporny na korozję i zniszczenia mechaniczne. Cechuje go również łatwość montażu, dzięki czemu można z powodzeniem wykonać pracę samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Profil łączący z profilem typu H jest tą częścią konstrukcji dachowej, który pozwala na połączenie płyt wykonanych z poliwęglanu komorowego. Produkt został wykonany z odpornego na korozję i zniszczenia mechaniczne wytrzymałego tworzywa sztucznego. Profil łączący cechuje się dużą wytrzymałością pomimo swej niewielkiej wagi, która nie będzie obciążała całości konstrukcji. Przy montażu tego rodzaju profilu nie jest niezbędna specjalistyczna wiedza, dlatego też z łatwością wykonasz całą pracę we własnym zakresie. Produkt cechuje również duża podatność na obróbkę, dzięki czemu jest on idealnym rozwiązaniem w tych warunkach, gdzie istnieje konieczność dopasowania do indywidualnych potrzeb, wynikających z rozwiązań architektonicznych.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000m
    Grubość produktu4mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorPrzezroczysty
    Kod produktu5901619122273