Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 10 mm

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 10 mm

45,88
/ szt.
22,94
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil łączący z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością oraz doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi. Przeznaczony jest do tworzenia pokryć dachowych poprzez zespalanie ze sobą poszczególnych płyt – zarówno płyty, jak i profil wykonane są z poliwęglanu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Profil łączący z pewnością znajdzie zastosowanie podczas prac budowlanych. Stanowi jeden z elementów umożliwiających tworzenie pokryć dachowych – jest odpowiedzialny za trwałe i stabilne łączenie ze sobą płyt poliwęglanowych. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością oraz trwałością, ponieważ wyprodukowany został, podobnie jak płyty, z poliwęglanu. W związku z tym cała konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, szkodliwe działanie mrozu, wody, a także promieniowania słonecznego. Jest również ognioodporna, co znacznie podnosi Twoje poczucie bezpieczeństwa. Wśród naszego asortymentu znajdziesz profile w kilku rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł je idealnie dopasować do zastosowanych na Twoim dachu płyt.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Grubość produktu10mm
    MateriałPoliwęglan
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5411175013842