Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 16 mm

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 16 mm

54,98
/ Szt.
27,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil łączący umożliwia samodzielne tworzenie pokryć dachowych. Wykonany został z poliwęglanu, a przeznaczany jest do zespalania ze sobą płyt z tego samego materiału, dzięki czemu zbudowana konstrukcja charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi – poliwęglan jest niewrażliwy na powstawanie uszkodzeń oraz wpływ czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Profil łączący to element przydatny podczas stawiania rozmaitych budynków. Przeznaczony jest do wykonywania trwałych połączeń pomiędzy płytami poliwęglanowymi, a zatem jest odpowiedzialny za stabilność całej konstrukcji. Wyprodukowany został, podobnie jak one, z poliwęglanu, czyli materiału charakteryzującego się ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi – nie reaguje on na działanie czynników mechanicznych, skrajnych temperatur, wody oraz promieniowania UV, w związku z czym na długi czas zachowuje swój nienaganny stan. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także inne profile tej marki, dostępne w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł wybrać modele potrzebne Ci do wykonania zaplanowanych prac.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Grubość produktu16mm
    MateriałPoliwęglan
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5411175031464