Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 4 mm

Profil łączący płyty poliwęglanowe typ H 2 m 4 mm

14,88
/ szt.
7,44
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil łączący to element potrzebny do samodzielnego wykonywania pokryć dachowych. Charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, ponieważ powstał z poliwęglanu – wraz z płytami z tego samego materiału tworzy konstrukcję, która będzie pełniła swoją funkcję przez długi czas. W ofercie znajdziesz także modele w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Profil łączący znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego tworzenia pokryć dachowych na budynkach. Umożliwia skuteczne oraz trwałe zespolenie ze sobą płyt poliwęglanowych, które często stosowane są jako wykończenie domów – charakteryzują się bowiem ponadprzeciętnymi właściwościami wytrzymałościowymi. Dla zapewnienia całej konstrukcji odpowiedniej trwałości, profil także powstał z poliwęglanu, dzięki czemu pokrycie dachowe jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – zyskujesz zatem dach, który posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas. Wśród naszego asortymentu profile dostępne są w wielu rozmiarach, abyś mógł je z łatwością łączyć z rodzajem płyt zastosowanych podczas budowy Twojego dachu.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Grubość produktu4mm
    MateriałPoliwęglan
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5411175188861