Zobacz więcej Listwy i profile do płytek ceramicznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil okapowy Renoplast K100 brązowy

Profil okapowy Renoplast K100 brązowy

168
/ szt.
84
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil okapnikowy zapobiega ściekaniu wody z balkonu po elewacji budynku. Ułatwia w ten sposób utrzymanie ścian domu w czystości. Element w kolorze brązowym został wykonany z aluminiowej blachy, która jest wytrzymała na wilgoć i czynniki pogodowe. Okapnik mocuje się pod posadzką glazurniczą na zaprawie uszczelniającej.

   Cechy i zalety

    Profil okapnikowy to produkt, który pozwala estetycznie wykończyć powierzchnię balkonu lub tarasu. Element ten jest wykonany z aluminiowej blachy, która zapobiega skapywaniu wody wpływającej z balkonu po ścianie zewnętrznej budynku. Zastosowanie takiego profilu jest nie tylko dobrym sposobem na estetyczne wykończenie balkonu, ale także zabezpiecza go przed dostawaniem się wody pod posadzkę tarasową. Produkt mocuje się na zaprawie uszczelniającej zespalanej z posadzką ceramiczną. Profil należy do całego systemu okapników, dzięki czemu łatwo skompletujesz go z innymi częściami. Zastosowany materiał jest wytrzymały na działanie czynników pogodowych, przez co na długo zachowuje swoje właściwości. Dostępny jest też w odmiennych kolorach, co ułatwia jego dopasowanie do różnych elementów wykończenia.

    • Produkt w pełni chroniony przed korozją
    • Łatwy montaż
    • Wysoka jakość

    Specyfikacja techniczna

    MarkaRenoplast
    Długość produktu2000mm
    KolorBrązowy
    MateriałAluminium
    Kod produktu5901619693681