Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil płaski 160 cm aluminium/biały
Strzałka w prawo

Profil płaski 160 cm aluminium/biały

55,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zamocować przy oknie karnisz, na którym powiesisz eleganckie zasłony? Konstrukcję taką zmontujesz za pomocą prezentowanego profilu. Wyprodukowany z aluminium oraz pokryty warstwą lakieru proszkowego jest odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję. Uniwersalny biały kolor idealnie łączy się z wieloma innymi barwami.

   Cechy i zalety

    W Twoim mieszkaniu brakuje karnisza, na którym mógłbyś zamocować eleganckie firany lub zasłony? Zmontuj go, korzystając z prezentowanego profilu – przeznaczony jest do stworzenia stabilnej konstrukcji umożliwiającej zawieszanie tkanin. Wykonany został z aluminium, czemu zawdzięcza się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz długotrwałą żywotność. Ponadto pokryty jest warstwą lakieru proszkowego, co zabezpiecza go przed korozją. Część utrzymaną w uniwersalnej białej barwie z powodzeniem dopasujesz do aranżacji otoczenia – nie będziesz musiał wymieniać jej w przypadku przemalowywania ścian. Chcesz, aby Twój pokój prezentował się elegancko? Zamocuj przy oknie karnisz, na którym powiesisz modne firany. Zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty!

    • Lekki i wytrzymały
    • Trwała powłoka
    • Nowoczesna stylistyka

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1.6m
    W zestawieprofile
    KolorBiały
    MateriałAluminium
    PowłokaPowlekany proszkowo
    StylNowoczesny
    Kod produktu5903104631307