Zobacz więcej Elementy do karniszy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Elementy do karniszy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil płaski aluminium black 160 cm

Profil płaski aluminium black 160 cm

56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj profil płaski to produkt przeznaczony do wieszania dekoracyjnych materiałów. Wraz z wspornikami tworzy prezentujący się nowocześnie karnisz. Produkt jest w kolorze czarnym, który doskonale pasuje do wnętrz, w których stylizacji wykorzystano kontrastowe połączenia kolorystyczne. Drążek jest pokryty powłoką anodową, chroniąca go przed rdzą.

   Cechy i zalety

    Profil płaski służy do wieszania zasłon oraz firan. Produkt jest nowoczesną alternatywą dla klasycznych karniszy. Do profilu stosuje się specjalne agrafki lub żabki, na których zawiesza się dekoracyjne materiały. Produkt został wykonany z aluminium, co przekłada się na jego wytrzymałość przy jednocześnie niskiej wadze. Wyrób pokryto powłoką anodową, zabezpieczającą przed korozją. Czarny profil będzie doskonale prezentować się we wnętrzach nowoczesnych, urządzonych z wykorzystaniem intensywnych kolorów, komponuje się również z minimalistyczną stylistyką. Długość drążka sprawia, że jest odpowiedni do wykorzystania nad pojedynczym oknem. W naszej ofercie są dostępne także profile o innych długościach oraz w innej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Długość produktu1600mm
     W zestawieProfile
     KolorCzarny
     Kod produktu5902052030521