Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil U10 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty

Profil U10 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty

17,48
/ szt.
8,32
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil U10 zamykający z poliwęglanu przezroczysty pozwoli Ci w krótkim czasie w prawidłowy sposób wykończyć płytę z poliwęglanu. Produkt posłuży Ci do tworzenia daszków nad drzwiami, pergoli, szklarni i innych zadaszeń. Podczas prac zastosuj dodatkowo silikon uszczelniający, a konstrukcja będzie stabilnie pełnić swoją funkcję przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Prawidłowe wykończenie dachu jest niezbędne, aby element ten mógł pełnić swoją funkcję bez przeszkód przez długi czas. Do zamykania płyt z poliwęglanu tworzących zadaszenie posłuży Ci profil U10 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty. Doskonale sprawdzi się podczas tworzenia różnorodnych elementów infrastruktury – wiatrołapów, ścianek działowych czy pergoli. Profil jest lekki, co umożliwia jego łatwy i wygodny transport oraz montaż. Nie sprawia problemu podczas obróbki – szybko dotniesz go na pożądaną długość. Profil U10 zamykający z poliwęglanu przezroczysty sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dla lepszego spojenia płyt z profilem i uszczelnienia zastosuj dodatkowo silikon. Niezbędne preparaty znajdziesz w naszym bogatym asortymencie.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2100mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5411175046932