Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil U10 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

Profil U10 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

26,48
/ szt.
8,83
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil U10 zamykający z poliwęglanu przezroczysty to sprawdzony sposób na zwieńczenie zadaszenia, wiaty lub podobnej konstrukcji. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa nie odkształca się i nie zmienia koloru z biegiem czasu. Z powodzeniem zastosujesz go do ścianek działowych, pergoli czy szklarni. Dostępny w kilku wariantach.

   Cechy i zalety

    Tworzysz daszek nad drzwi lub wiatę obok warsztatu z płyty poliwęglanowej? Z pewnością przyda Ci się do tego profil U10 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty. Dzięki niemu w jednej chwili odpowiednio wykończysz i zabezpieczysz płytę, dzięki czemu do środka konstrukcji nie przedostaną się liście, pyły i inne zanieczyszczenia. Profil U10 zamykający z poliwęglanu przezroczysty wyróżnia się dużą odpornością na działanie wilgoci, promieniowania UV oraz czynników mechanicznych. Na długi czas zachowuje więc swój estetyczny wygląd. Profil jest ponadto lekki i elastyczny, co znacznie usprawnia proces montażu. Łatwo dopasować go do swoich potrzeb. Dla uszczelnienia płyty z profilem sięgnij po odpowiedni silikon, który znajdziesz w naszej ofercie.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5901619126707