Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil U4 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

Profil U4 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty

15,98
/ szt.
5,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil U4 zamykający z poliwęglanu przezroczysty to doskonały sposób na prawidłowe wykończenie wiaty, przystanku czy werandy wykonanych z płyty poliwęglanowej. Skutecznie zabezpiecza przed przedostawaniem się liści i zabrudzeń do środka konstrukcji. Dzięki dużej trwałości na długo zachowuje estetyczny wygląd. Do profilu dobierz odpowiedni silikon uszczelniający.

   Cechy i zalety

    Podczas tworzenia daszku nad wejściem lub wiaty z płyty poliwęglanowej potrzebujesz elementu, który dobrze zabezpieczy konstrukcję przed zanieczyszczeniami. Sięgnij po profil U4 zamykający z poliwęglanu 3 m przezroczysty. Dzięki niemu prawidłowo wykończysz płytę, co pozwoli Ci ją użytkować przez długi czas. Produkt przyda Ci się głównie podczas tworzenia zadaszeń – na przykład werandy, wiaty czy przystanku, ale też ścianki działowej czy wiatrołapu. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa sztucznego na długo zachowuje estetyczny wygląd. Profil U4 zamykający z poliwęglanu przezroczysty nie sprawi Ci problemu podczas montażu – jest lekki, elastyczny i łatwo daje się obrabiać. Dostępny jest w kilku wariantach. Sprawdź także preparaty uszczelniające, które pozwolą Ci lepiej zespolić płytę z profilem.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu3000mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Kod produktu5901619126721