Zobacz więcej Profile łączące

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Profile łączące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Profil U6 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty

Profil U6 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty

10,98
/ szt.
5,23
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profil U6 zamykający z poliwęglanu przezroczysty pozwoli Ci prawidłowo wykonać zadaszenie z płyty poliwęglanowej. Nadaje się do tworzenia wiatrołapów, ścianek działowych, wiat i przystanków. Dzięki małej wadze i elastyczności nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Dobierz do niego silikon uszczelniający i ciesz się stabilną konstrukcją.

   Cechy i zalety

    Jeżeli tworzysz zadaszenie z płyty poliwęglanowej, potrzebujesz odpowiednio je zakończyć. Pomoże Ci w tym profil U6 zamykający z poliwęglanu 2,1 m przezroczysty. Element ten zapobiega dostawaniu się do środka konstrukcji wilgoci, pyłu i liści, co ułatwia zachowanie zadaszenia w zadowalającej czystości. Profil cechuje się dużą odpornością na działanie szkodliwego promieniowania UV, dzięki czemu nie odbarwia się i nie odkształca z biegiem czasu. Dzięki małej wadze i elastyczności nie sprawia problemu podczas montażu. Profil U6 zamykający z poliwęglanu przezroczysty z powodzeniem znajdzie zastosowanie podczas tworzenia pergoli, wiat, przystanków, ścianek działowych czy daszków nad drzwiami wejściowymi. Dostępny jest w kilku wariantach.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce i montażu
    • Odporny na UV

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyta PVC do zadaszeń
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Długość produktu2100mm
    KolorTransparentny
    Przeznaczeniezadaszenia, wiaty, przystanki, werandy, pergole, szklarnie, daszki nad wejściem, wiatrołapy, ścianki działowe
    Odpowiedni typ zastosowaniaDomki narzędziowe, wiaty i budynki ogrodowe
    Kod produktu5411175039446