Gwarancje

Dbamy o wysoką jakość

Cenimy wysoką jakość oraz dbamy o wytrzymałość i atrakcyjność naszych produktów. Oferujemy bezpłatną gwarancję na asortyment mebli modułowych Atomia.

icon
15 lat gwarancji na meble modułowe Atomia:
drzwi, korpusy, półki, szuflady, obudowa do drzwi przesuwnych, panele drzwi przesuwnych, panele maskujące.
icon
3 lata na:
drążki, wieszaki na spodnie, kosze, półki na buty, nóżki, uchwyty, zasłonę, system push-pull, system cichy domyk, system cichego otwierania.

Co obejmuje gwarancja

Gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Gwarancja na meble modułowe Atomia obejmuje wady i uszkodzenia produktu, niewynikające z winy klienta. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest użytkowanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Przed zakupem mebli zapoznaj się z instrukcją montażu oraz warunkami serwisu i konserwacji.

Kiedy gwarancja jest wyłączona

Gwarancja na meble modułowe Atomia nie obejmuje wad ani uszkodzeń wynikających z normalnego zużycia, uszkodzeń będących skutkiem niewłaściwego użytkowania, montażu lub złożenia, a także zaniedbania, wypadku, używania niezgodnego z przeznaczeniem lub modyfikacji produktu.

Gwarancja na meble modułowe Atomia nie obejmuje w żadnym przypadku dodatkowych kosztów (transportu, przenoszenia, montażu i demontażu, robocizny itd.) ani strat bezpośrednich lub pośrednich, chyba że określono inaczej w obowiązujących przepisach prawa.

Okres gwarancji

Gwarancja na zakupione produkty obowiązuje od daty wydania towaru. By móc skorzystać z warunków gwarancji niezbędne będzie okazanie dowodu zakupu.

Rękojmia

Niezależnie od uprawnień przyznanych w ramach gwarancji masz prawo do wykonywania uprawnień wynikających z rękojmi.

Masz pytanie?
 

Konsultanci naszej Infolinii są do Twojej dyspozycji: