Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Proszek na mrówki Bros 250 g
Strzałka w prawo

Proszek na mrówki Bros 250 g

26,98
/ szt.
107,92
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proszek to uniwersalny preparat. Za jego pomocą sprawnie usuniesz mrówki i ich duże skupiska z terenu swojego domu. Proszek możesz rozsypać w konkretnym miejscu lub rozpuścić w wodzie i powstałym w ten sposób roztworem spryskać taras, ścieżkę i podjazd. Preparat jest skuteczny, dzięki czemu mrówki szybko znikną, a Ty będziesz mógł użytkować przestrzeń w komfortowych warunkach.

   Cechy i zalety

    Proszek to uniwersalny środek biobójczy, który wykorzystasz na różnego rodzaju tarasach, ścieżkach i podjazdach. Preparat służy do likwidacji skupisk mrówek – jest skuteczny, dlatego owady znikną z powierzchni Twojego domu w krótkim czasie. Proszek jest wygodny w użyciu – wystarczy go rozsypać na obszarze występowania mrówek lub rozpuścić w wodzie i taką mieszanką spryskać konkretne miejsca. Dzięki temu użytkowanie tarasów będzie przyjemniejsze – mrówki znikną, a Ty będziesz mógł odpoczywać w komfortowych warunkach. Uniwersalny preparat został zapakowany w praktyczną butelkę, która ułatwia jego przechowywanie. Proszek jest wydajny, co przedłuża czas użytkowania tego produktu. W ofercie producenta znajdziesz także preparaty do likwidacji komarów.

    • Zwalcza do 25 gniazd mrówek
    • Szybkie działanie
    • Długotrwała ochrona

    Specyfikacja techniczna

    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaBros
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaProduktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
    Substancje aktywnePermetryna 0,5%, geraniol 0,001%
    Waga produktu250g
    Zwalczane szkodnikiMrówki
    Kod produktu5904517002364