LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica aluminiowa do szaf Valcomp 2500 mm

Prowadnica aluminiowa do szaf Valcomp 2500 mm

21,98
/ szt.
8,79
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica jest częścią drzwi przesuwnych, bez której system ten nie mógłby działać. Dzięki niej drzwi zamontowane w szafie, garderobie bądź ściance działowej będą działały bez zarzutu przez długi czas. Produkt został wykonany z aluminium i ma jego naturalny kolor, co sprawia, że będzie idealnie pasował do nowoczesnych mebli i wnętrz.

   Cechy i zalety

    Przy montowaniu prowadnic trzeba pamiętać o tym, aby zamocować je parami – zarówno na dole, jak i na górze wnęki na drzwi szafy. Do montażu produktu niezbędny jest odpowiednio przygotowany, wyfrezowany rowek. Istotnym elementem systemu drzwi przesuwnych są także prowadniki rolkowe dolne i górne, potocznie zwane wózkami. Do prawidłowego działania całego systemu należy je przykręcić bezpośrednio do drzwi. Aluminium, z którego wyprodukowano prowadnice, jest bardzo mocnym i odpornym na zniszczenia tworzywem, dlatego produkty je zawierające charakteryzują się długą żywotnością. Prowadnice można montować w systemach drzwi przesuwnych w szafach i garderobach, ale również w przejściowych drzwiach czy przy podziale pomieszczeń.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     KolorSrebrny
     MateriałAluminium
     Kod produktu5905518214091