LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 1800 mm

Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 1800 mm

86,98
/ szt.
48,32
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica aluminiowa to element niezbędny do montażu drzwi przesuwanych, jak również innych konstrukcji, za pomocą których możesz przedzielić pomieszczenia na mniejsze powierzchnie. Jest łatwa w zastosowaniu, montowana bezpośrednio do ściany. Dzięki niej możesz całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania, a nawet ilość pomieszczeń, jakie posiadasz.

   Cechy i zalety

    Prowadnica aluminiowa to długa szyna, w której montujesz drzwi. Jest to opcja alternatywna dla drzwi tradycyjnych. Całość wygląda bardzo ciekawie i świetnie sprawdza się na przykład jako zamknięcie sypialni. Drzwi przesuwne są o wiele mniej akustyczne, możesz je również zamontować w pokoju małego dziecka. Będziesz miał pewność, że otwierając je i zamykając nie będziesz hałasować. Prowadnicę można jednak wykorzystać również w inny sposób. Jeśli wstawimy w nią większy element, możemy stworzyć sporej wielkości ściankę. Wydzieli Ci ona fragment dowolnego pokoju i zmieni jego zastosowanie. Możesz w ten sposób urządzić kącik dla dziecka, miejsce do spania, czy pracy. Prowadnica wykonana jest z bardzo mocnego aluminium. Produkt jest objęty gwarancją, co daje Ci pewność, że może posłużyć przez lata.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaValcomp
     Długość produktu1800mm
     NormaProdukt zgodny z normą europejską i Polską Normą PN-EN1527
     KolorSrebrny
     MateriałAluminium
     Kod produktu5905518212974