Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 2000 mm

Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 2000 mm

99,98
/ szt.
49,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica aluminiowa to element, dzięki któremu zamontujesz w swoim mieszkaniu drzwi przesuwane. Możesz też przy jej pomocy ustawić całą ściankę w jednym z pomieszczeń, dzięki czemu nadasz mu inny charakter. Takie rozwiązanie powoduje, że nagle zyskujesz dodatkowo garderobę czy schowek na ubrania bez obawy, że będzie widoczny dla wszystkich.

   Cechy i zalety

    Prowadnica aluminiowa to solidne urządzenie, służące do przesuwania zamontowanych na niej drzwi. Powstała w ten sposób konstrukcja jest ciekawą odmianą w Twoich wnętrzach, zupełnie niepodobną do tradycyjnie montowanych drzwi. Montując na niej większą ściankę możesz dowolnie zmieniać układ swoich pokoi. Z jednego większego pokoju możesz bez drogiego remontu wyodrębnić dwa pomieszczenia na przykład dla dwójki dzieci. Możesz również w ten sposób stworzyć kącik do nauki, w którym dziecko nie będzie się rozpraszało nadmiarem wyposażenia. To także dobre rozwiązanie na stworzenie miejsca, gdzie będziesz przechowywać nadmiar drobiazgów lub gdzie wykonasz wydzielony od reszty kącik dla swojego zwierzaka. Prowadnica wykonana jest z aluminium. Niezwykłą odporność tego produktu potwierdza gwarancja producenta, która wynosi aż 25 lat.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaValcomp
     Normaprodukt zgodny z normą europejską i Polską Normą PN-EN1527
     KolorSrebrny
     MateriałAluminium
     Kod produktu5905518212660