Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 2400 mm

Prowadnica aluminiowa Valcomp Herkules 2400 mm

128
/ szt.
53,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica aluminiowa to element, za pomocą którego możesz odmienić wygląd swojego mieszkania. Przy jej użyciu możesz w krótkim czasie zmienić wygląd poszczególnych pomieszczeń. Postawić w nich przesuwane drzwi, lub większe elementy. Zamontujesz na przykład ścianki, które będą oddzielały wybraną przez Ciebie przestrzeń od pozostałych pomieszczeń.

   Cechy i zalety

    Prowadnica aluminiowa najczęściej ma swoje zastosowanie przy montażu drzwi przesuwanych. Powstałe w ten sposób zabezpieczenie jest bardzo cichym sposobem na zamknięcie pokoju. Docenisz je zatem jeśli masz małe dziecko. Za jej pomocą można jednak również dowolnie zmieniać kształt pokoi. Montując na prowadnicy większą ściankę, wyodrębnisz fragment pomieszczenia do celów innych niż reszta przestrzeni. To dobry pomysł na stworzenie na przykład miejsca do pracy lub nauki. Z jednej strony oddziela Cię od pozostałych domowników zapewniając warunki do pracy, jednocześnie nie do końca wyeliminuje Cię z uczestnictwa w życiu rodziny. Prowadnica jest łatwa w montażu, więc możesz ją zamontować sam, bez fachowej pomocy. Produkt objęty jest gwarancją producenta.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     Normaprodukt zgodny z normą europejską i Polską Normą PN-EN1527
     KolorSrebrny
     MateriałAluminium
     Kod produktu5905518212981