icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Prowadnice

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo

Prowadnice

Strzałka w prawo

Prowadnica drzwi przesuwnych GoodHome Alara

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica drzwi przesuwnych GoodHome Alara
Strzałka w prawo
248 zł / szt.
148
/ szt.
z VAT 23%

Cena skreślona, to najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prowadnica drzwi przesuwnych GoodHome Alara pozwoli Ci skutecznie i bez zbędnego trudu zamontować w ściance działowej funkcjonalne drzwi przesuwne. W dołączonym zestawie znajdziesz niezbędne akcesoria. Zaopatrz się jeszcze w pasujące drzwi przesuwne oraz zestaw wsporników kątowych i możesz przystępować do pracy. Sprawdź także inne elementy z serii Alara.

  Cechy i zalety

  Chcesz wydzielić swoją przestrzeń tak, by stała się bardziej użyteczna? Zamontuj ściany działowe wzbogacone o drzwi przesuwne! Pomoże Ci w tym prowadnica drzwi przesuwnych GoodHome Alara. Element ten łatwo dopasujesz do drzwi przesuwnych oraz słupków z serii Alara w tym samym kolorze dostępnych w naszym bogatym asortymencie. W efekcie uzyskasz funkcjonalne i stabilne drzwi przesuwne. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego aluminium szyna prowadnicy nie wyrabia się, nie ulega korozji i będzie bez problemów pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Prowadnica drzwi przesuwnych GoodHome Alara została objęta 5-letnią gwarancją. Do szyny dołączony jest zestaw montażowy – osłony boczne, odbojniki, rolki, elementy łączące oraz wkręty.

  • Jeżeli budujesz w pełni zamknięte pomieszczenie z drzwiami przesuwnymi, musisz użyć dostępnych modułów z klasą odporności ogniowej

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu1870mm
  GamaAlara
  W zestawieW zestawie 2x osłony boczne, 2x odbojniki drzwiowe, 2x rolki, 2x elementy łączące, aluminiowa szyna 187 cm, osłona z płyty MDF, prowadnica podłogowa, wkręty mocujące i instrukcja obsługi
  Gwarancja producenta5 lat​
  KolorSzary
  Kod produktu3663602499787