Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica plastikowa do szaf Valcomp 2500 mm brązowa

Prowadnica plastikowa do szaf Valcomp 2500 mm brązowa

7,98
/ szt.
3,19
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ta prowadnica, wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, jest niezbędnym elementem w systemach drzwi przesuwnych. Jej brązowy kolor będzie pasował do drewna i innych tworzyw w przybliżonej barwie. Prowadnica może być montowana we wnętrzu szaf, a także w drzwiach przesuwnych. Jej zamontowanie jest łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

   Cechy i zalety

    Montując prowadnicę, należy ją umieścić w wyfrezowanym rowku. Aby system drzwi przesuwnych działał poprawnie, trzeba do nich zamontować prowadniki rolkowe. Ten typ prowadnic możesz umieścić na dole i na górze wnęki na szafę, dzięki czemu drzwi będą działały bez zacinania się. Należy je kupować parami. Produkt można stosować do dużych szaf, na przykład we wnękach, jak również w nowoczesnych drzwiach przesuwnych dzielących pomieszczenie oraz w garderobach. Tworzywo sztuczne w kolorze brązowym, z jakiego została wykonana prowadnica, jest wytrzymałe i zapewni Ci długie i bezproblemowe użytkowanie drzwi. Ładny, brązowy kolor, jaki ma ta prowadnica, będzie pasował zarówno do szafy, jak i innych mebli w Twoim mieszkaniu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     KolorBrązowy
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905518214084