Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica plastikowa do szaf Valcomp 2500 mm buk

Prowadnica plastikowa do szaf Valcomp 2500 mm buk

7,98
/ szt.
3,19
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnica do szaf została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze buk. Służy do zamontowania w drzwiach przesuwnych – zarówno do prowadników rolkowych górnych, jak i dolnych. Dzięki swojemu kolorowi będzie najbardziej pasowała do jasnych bądź białych drzwi i szaf, jak również innych elementów wyposażenia w tej barwie. Jest łatwa w montażu.

   Cechy i zalety

    Ta prowadnica w kolorze buk idealnie nada się do drzwi przesuwnych w szafach czy większych garderobach. Może także znaleźć swoje zastosowanie w drzwiach dzielących pomieszczenie. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa sztucznego odznacza się długą i niezawodną żywotnością. Prowadnicę należy zamontować w odpowiednio wcześniej przygotowanym, wyfrezowanym rowku. Podczas mocowania warto pamiętać, aby umieścić produkt w parze – na dole i na górze wnęki na szafę. To zagwarantuje właściwe działanie. Do prawidłowego funkcjonowania prowadnic potrzebne są również odpowiednio dobrane prowadniki rolkowe, przymocowane bezpośrednio do drzwi. Dzięki prowadnicom drzwi przesuwne będą poruszały się gładko, bez przycinania się.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     Kolorbuk, jasny brązowy, beżowy
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5905518214077