Zobacz więcej Prowadnica tynkarska

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Stal zbrojeniowa

Strzałka w prawo

Prowadnica tynkarska

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnica tynkarska Budmat 6 x 23 mm 3 mb
Strzałka w prawo

Prowadnica tynkarska Budmat 6 x 23 mm 3 mb

16,48
/ szt.
5,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Po prowadnicę tynkarską warto sięgnąć przede wszystkim podczas nakładania tynku – ułatwi aplikację równej warstwy. Produkt został wytworzony z trwałej stali, które jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, lecz także na korodowanie pod wpływem różnych substancji chemicznych, co umożliwia stosowanie jej z niemalże każdym preparatem.

   Cechy i zalety

    Prowadnica tynkarska przeznaczona do tworzenia prostych płaszczyzn, do nakładania tynku murarskiego i tynkarskiego, wykonana z blachy stalowej. Dzięki zastosowaniu procesu ocynkowania cechuje się dużą odpornością na rdzewienie, na która jest narażona przy pracy z tynkiem mokrym. Prowadnica zapewnia bardzo dużą precyzję podczas nakładania materiału. Zachowanie odpowiedniej grubości tynku jest mniej czasochłonne i prostsze do osiągnięcia. Zastosowanie prowadnicy podczas wykończeń jeszcze szczególnie przydatne przy narożach i na sufitach. Jest to metoda znacznie bardziej dokładna niż nakładanie tynku przy pomocy agregatu. W porównaniu z agregatem, stosowanie tej metody jest bardziej dokładne i lepiej wyrównuje nierówności ściany. Po wytynkowaniu wszystkich ścian prowadnice należy ściągnąć, a pozostałe po nich ślady wypełnić tynkiem i wyszlifować do gładkości.

    • Profiluje grubość tynku na ścianie
    • Szybki łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMetal
    KolorSrebrny
    MarkaBudmat
    Przeznaczenieprace murarskie i tynkarskie
    Kod produktu5900308102497