Zobacz więcej Prowadnice do systemów przesuwnych

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Systemy przesuwne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra biały

Prowadnik rolkowy Valcomp dół i góra biały

24,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prowadnik rolkowy został wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. W skład produktu wchodzą dwie części – prowadniki, które montowane są na dole oraz na górze, bezpośrednio na drzwiach przesuwnych. Dzięki temu produktowi drzwi będą przesuwały się płynnie, bezgłośnie i bez zacinania się. Prowadniki są niemal niewidoczne, co pozwala zachować jednolity styl mebli.

   Cechy i zalety

    Prowadniki rolkowe odpowiadają za prowadzenie odpowiedni ruch drzwi przesuwnych. Zostały wykonane z wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego. Dzięki białemu kolorowi produkt będzie idealnie pasował do jasnego mebla. Do odpowiedniego działania drzwi przesuwnych należy do nich zamontować dwa komplety prowadników rolkowych – każdy składa się z jednego górnego i jednego dolnego prowadnika. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze i montażu. Prowadniki, oprócz zastosowania w szafach czy garderobach, mogą być także elementem systemu przejściowych drzwi przesuwnych czy służących do podziału pomieszczeń. Dopuszczalna waga jednego skrzydła drzwi, na którym będą zamontowane dwa komplety prowadników rolkowych, to 12 kg. Do prawidłowego działania systemu potrzebne są również prowadnice.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaValcomp
     KolorBiały
     Kod produktu5905518214107